Druga tura rekrutacji na studia studia magisterskie!

17 sierpnia 2023 r. ruszyła druga tura rekrutacji na studia II stopnia “African Studies” w formie stacjonarnej. Pozostały jeszcze wolne miejsca! Rejestracja będzie otwarta do 11 września br. Harmonogram drugiej tury rekrutacji na ww. studia znajduje się na stronie https://rekrutacja.uw.edu.pl/harmonogram-ii-tury-rekrutacji/.

Prowadzony w naszej Katedrze anglojęzyczny kierunek studiów II stopnia African Studies uzyskał dofinansowanie w wysokości 769 600 zł przyznane w ramach II tury konkursu „Kierunki studiów w Priorytetowych Obszarach Badawczych (II stopnia)” realizowanego w Programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

Z tych funduszy wybranym studentom mogą zostać przyznane środki na badania związane z przygotowywaniem prac dyplomowych w tym niezbędne kwerendy biblioteczne oraz wywiady i badania terenowe (z uwagi na specyfikę kierunku mogą to być m.in. wyjazdy do krajów afrykańskich w celu zebrania materiału źródłowego do badań).

Wszystkich chętnych kandydatów zapraszamy do zapisywania się!