Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Pracownicy

Kierownik

dr hab. Beata Wójtowicz

e-mail: b.wojtowicz@uw.edu.pl

dyżur: wtorek 11.30-12.30

 

Pracownicy naukowi

prof. dr hab. Nina Pawlak (e-mail: n.pawlak@uw.edu.pl)

prof. dr hab. Iwona Kraska-Szlenk (e-mail: i.kraska@uw.edu.pl)

dr hab. Hanna Rubinkowska-Anioł, prof. UW (e-mail: h.rubinkowska@uw.edu.pl)

dr Zuzanna Augustyniak (e-mail: z.augustyniak@uw.edu.pl)​

dr Sabina Brakoniecka (e-mail: s.brakoniecka@uw.edu.pl)

dr Marcin Krawczuk  (e-mail: mkrawczuk@uw.edu.pl)

dr Izabela Will (e-mail: i.will@uw.edu.pl)

dr Ewa Wołk-Sore (e-mail: ewawolk@hotmail.com)

mgr Izabela Romańczuk (​e-mail: izabela.romanczuk@uw.edu.pl)

mgr Patryk Zając (e-mail: patryk.zajac@uw.edu.pl)

 

Lektorzy

dr Ashenafi Yonas Abebe (e-mail: a.abebe@uw.edu.pl; dyżur: czwartek 15-16, możliwość spotkania po kontakcie mailowym)

mgr John Martin Okoth (e-mail: j.okoth@uw.edu.pl)

 

Bibliotekarze

mgr Iwona Bebrysz (​e-mail: biblioteka.afrykanistyka@uw.edu.pl)