Granty badawcze dla studentów studiów II stopnia “African Studies”

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na pokrycie kosztów badań naukowych dla studentów kierunku studiów II stopnia “African Studies” w ramach konkursu „Kierunki studiów w Priorytetowych Obszarach Badawczych (II stopnia)” realizowanego w Programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

Z tych funduszy wybranym studentom mogą zostać przyznane środki na badania związane z przygotowywaniem prac dyplomowych w tym niezbędne kwerendy biblioteczne oraz wywiady i badania terenowe (z uwagi na specyfikę kierunku mogą to być m.in. wyjazdy do krajów afrykańskich w celu zebrania materiału źródłowego do badań).

Poniżej znajduje się regulamin oraz wzór wniosku oraz rozliczenia finansowo-merytorycznego:

Regulamin przyznawania dofinansowania

Załącznik 1. Wniosek